29 maja uczniowie klasy 1c wraz z wychowawczynią Panią Dorotą Huk-Szymańską, wzięli udział w uroczystym apelu z okazji obchodów święta Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej, które odbyły się na Błoniach Nadwiślańskich.

29 maja uczniowie klasy 1c wraz z wychowawczynią Panią Dorotą Huk-Szymańską, wzięli udział w uroczystym apelu z okazji obchodów święta Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej, które odbyły się na Błoniach Nadwiślańskich.
