19.05.2026 trójkę naszych uczniów, z oddziału o profilu mundurowym – Policja i SG (Maja MADEJ, Anthony KASZUBA i Wiktor MINDA), „dotknął zaszczyt” bezpośredniego spotkania z Wiceministrem MSWiA – Panem Tomaszem Szymańskim w murach Ministerstwa. Pan Wiceminister wykonał piękny gest, i zaprosił zwycięzców wojewódzkiego konkursu wiedzy o Policji o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy do Warszawy. Podczas wizyty uczniowie otrzymali dyplomy – listy gratulacyjne oraz bardzo fajne upominki.
Pięknie Panu Wiceministrowi oraz Wiceprzewodniczącemu RM Grudziądza – Pawłowi Napolskiemu za to zaproszenie dziękujemy!






