Spotkanie z dziećmi z Placówki w Bąkowie

Dziś w naszym liceum odbyło się uroczyste spotkanie z dziećmi z Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Bąkowie , które przybyły do nas wraz z opiekunem- Panią Alicją Lisowską. Spotkanie zorganizowane zostało przez Samorząd Uczniowski, który od listopada przygotowywał się do tego wydarzenia. Specjalnie dla naszych gości wystąpił chór pod batutą Pana Michała Rajewskiego, w którym śpiewają również nasi uczniowie oraz absolwenci. Oprócz chóru wystąpili również nasi uzdolnieni uczniowie: Kinga, Wiktor oraz Sebastian. Nasze uczennice z kl. 2a, 3b oraz 4b zadbały o to, aby naszym młodszym gościom po cudownym koncercie się nie nudziło. Na koniec naszego spotkania przekazaliśmy dary, które otrzymaliśmy od naszych Uczniów i ich Rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy ❤️ . Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję charytatywną, pokazaliście, że macie w sobie dobro i empatię. Dziękujemy naszym wspaniałym Uczniom, którzy cudownie spędzili czas z naszymi wspaniałymi Gośćmi. Serdeczne podziękowania dla p. Michała Rajewskiego i jego chóru za wyjątkowy i profesjonalny koncert. ❤️🥰Pozdrawiamy wszystkim serdecznie

dodany: 7 lutego, 2024 — 8:04 am